Jednosoban stan na Ravnicama preko parka Maksimir

Zagreb, Maksimir , Ravnice

Ažurirano: 10/06/2026
293 1
204.000 €
5.100 €/m2
Stan 40 m2

Ravnice – mir, zelenilo i najbolji sadržaji nadohvat ruke

Na jednoj od najugodnijih lokacija u Zagrebu, između bujnog zelenila i neposredne blizine parka Maksimir, prodaje se jednosobni stan koji savršeno spaja mirnu atmosferu s praktičnošću gradskog života. Kvart je tih i siguran, a opet odlično povezan. U blizini su tramvajske i autobusne linije, što omogućuje brzu komunikaciju prema svim dijelovima grada. U krugu od svega nekoliko minuta nalaze se škola, vrtić, dom zdravlja, sportski centar, teretana, kafići, restorani i dom za starije. Ispred zgrade dostupan je besplatan javni parking na kojem gotovo uvijek ima slobodnih mjesta, što je rijetka i vrijedna prednost u gradu.

Stan površine 39,96 m² smješten je na 4. katu dobro održavane zgrade s dva lifta, što ga čini jednako praktičnim za sve generacije. Prostor je iznimno svijetao zahvaljujući odličnoj orijentaciji, a dodatnu kvalitetu pruža balkon sa zatvorenom lođom, adaptiranom prije dvadesetak godina, idealnom za uživanje tijekom cijele godine.

Pogled iz stana pruža se prema zelenilu, parku i školi, što daje osjećaj privatnosti i mira. Uz stan dolazi i spremište u podrumu, korisno za dodatnu pohranu.

Ako tražite dom na mirnoj lokaciji, okružen prirodom i svim potrebnim sadržajima, ovaj stan na Ravnicama idealna je prilika. Kontaktirajte nas i rezervirajte svoj termin razgledavanja već danas!

ID KOD AGENCIJE: 4003-3

Podaci

  • Cijena: 204.000 €
  • Cijena po kvadratu: 5.100 €/m2
  • Tip: Stan
  • Kvadratura: 40 m2
  • Broj soba: 1
  • Kat: 4
  • Broj katova: 6
  • Broj kupaonica: 1
  • Godina izgradnje: 1978
  • Površina zemljišta: a
  • Šifra oglasa: D8-635233

Značajke

  • Dizalo
  • Ažurirano:
    10/06/2026
  • Šifra oglasa:
    D8-635233
Informacije o oglašivaču
52440 Poreč
Ostali oglasi ovog korisnika
Top